A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
PortEL w pocie czoła pracuje na rzecz Rafałka i jego kompanów.
@kenarf - nie muszę - umiem doskonale i nie denerwuj się tak - powieś sobie swoich idoli na ścianie. ..
Jedyny wybór na prezydenta to musi być prawdziwy Polak, dbający o rodzinę, w pełni niezależny ze zjednoczonej prawicy, polityk stojący na straży prawa i konstytucji, dający pracę wielu prezesom państwowych spółek, tworzący humanitarne koryto rotacyjne, nie jak poprzednicy trzymali latami prezesów, patrzący w przyszłość, budujący porty, statki i port lotniczy Solidarność, który znacznie odciąży ruch lotniczy na lotnisku w Radomiu, a przede wszystkim, dbający o portfele polskiej rodziny, teraz polska rodzina zużywająca gaz zaoszczędzi rocznie 1800 zł na rachunkach czyli zużywając gaz co kwartał dostanie kilkaset złotych zwrotu od rządu, czy takiego geniusza chcesz ?
Od Bałtyku aż po Tatry
Szambonurek puszcza wiatry,
Puszcza bąki, leje ścieki,
„niechaj płyną Wam przez wieki”
Od Warszawy aż po Gdynię,
Niech nikogo nie ominie
Gó. wno nasze, mo. cz cieplutki
Od Schetyny i od Budki.
Od Platformy mej kochanej
Nowoczesnej rozoranej,
Razem z gó. wnem ślę życzenia
Całej Polsce – powodzenia
Missan już jakiś czas jest wice prezydentem - czy już coś widać z jego pracy ? może tak przeprowadzić standaryzacje stanowisk wice prezydentów ? może wystarczy tylko 1 w Elblągu ?
Te wybory moim zdaniem to gra o ustrój Polski. Czy autorytarny gdzie 71- letni człowiek zwykły poseł rządzi Polską. Jeden człowiek z posłusznym Prezedentem, Sejmem, Prokuraturą Trybunałem Sądem Nąjwyższym TVP zwana publiczną, służby specjalne itd Jeden bezkarny człowiek posłuszny woli Kościoła. Jaki to ustrój. Chyba w krajach arabskich tak jest. Demokracja po arabsku w Polsce. Jaki ustrój oferuję RT? Wolność i swoboda plus dziewczyna młoda.
Drugą turę wyborów niedzielnych należy odwołać z uwagi na przegraną obecnego prezydenta będącego prawdziwym Polakiem.
Się odezwał hahaha. .. .Rachunek to wystaw protasowi za kilometrówki do Olsztyna na 150 km w jedną stronę
Ten Budka to Prorok. Kto rozpoczął przekop mierzei? ? Co Platforma zrobiła dla Elbląga
???. Kaznodziej przyjechał do Elbląga A tak to mają nas w nosie. Ale tłumy.
Ciekawe czy Trzaskowski podważy prawdę o zamachu i poległych prezydencie i zaproszonych gości pod Smoleńskiem, tak jak rzetelnie i profesjonalnie objawia to Pan Macierewicz ?