A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Spadajcie P O cy na SZCZAW.
A tak chciałem przyjść na spotkanie ale za późno się dowiedziałem buuuuu taka strata a zobaczyłbym Budkę Suflera mini.
@Cz - Nie trawie ale zaglosuje. Logika. Ps chyba wyrzucic.
Kochani rodacy z PO! Mam do Was gorącą prośbę. Nie popełniajcie masowych samobójstw po klęsce Rafała. To nie koniec świata. Może kiedyś coś w końcu wygracie? Np. wybory miss mokrego podkoszulka? Więcej optymizmu!
Ale ludzi ulala😉Jaki senator taki elektorat. Wstyd dla regionu taki człowiek wstyd Elbląg wstyd. Wróg Polski pacholek PO, który nic nie znaczy. Kukielka. A o bulterierze szkoda słów. Banda złodziei i tyle.
Może czasami jakąś zappowiedz albo coś w tym stylu Poszedł by człowiek obejrzeć festival klamastwa i obłudy Może jakieś jajeczko
Nieroby Wisłę oczyszczać.
Dam wam moje 1tys 100 zł i żyj a wy mnie dacie wasze 10,tys zl co bierzecie co miesiąc. Won to delikatne.
Jesteście NIEUDACZNIKAMI i HIPOKRYTAMI. Żeby Polacy wam nie wystawili rachunku za 8 lat nieudolnych rządów, bo się nie wypłacicie. POszli WON. Głosujemy na ANDRZEJA DUDĘ!
Już pszyszedł czas, aby wysłać yntelygenta do Krakowa i skończyć z tymi nieporadnym rządami, zawłaszczaniem państwa i marnotrawstwem.