UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie Missan kto w Elblągu niszczy służby medyczne. Wystawiam panu rachunek za niszczenie miasta. Ogłaszam challenge obywatelski do wystawienia rachunku włodarzom miasta. Mam nadzieję, że nie obowiązuje dziś cenzura.