UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłem, widziałem. Obraz nędzy i rozpaczy. Gdyby tyle osób przyszło na spotkanie w takim Suchaczu czy Tolkmicku, noooo to ok. Z całym szacunkiem do tych miejscowości. Ale w 100 czy ponad tysięcznym mieście. .. .. no aż żal mi się ich zrobiło. .. .. Podejrzewam że gdybym chciał zrobić swój happening i podzwonił do znajomych to więcej by przyszło. .. ..

marekzegarek123

Anuluj