UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak usłyszeli, że bursztyn jest na Przekopie. To od razu kombinowali, aby zablokować przekop i sobie portfele napełnić pieniędzmi z bursztynu. Ale na szczęście wszystkie pieniądze z bursztynu poszły na Przekop Mierzei Wiślanej. A z Koleją Nadzalewową to co było? Też przeszkadzali. Jakby mieli w planie to wszystko sprzedać. Wróblewski już sprzedał dworzec Elbląg-Zdrój