UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak usłyszeli, że bursztyn jest na Przekopie. To od razu kombinowali, aby zablokować przekop i sobie portfele napełnić pieniędzmi z bursztynu. Ale na szczęście wszystkie pieniądze z bursztynu poszły na Przekop Mierzei Wiślanej. A z Koleją Nadzalewową to co było? Też przeszkadzali. Jakby mieli w planie to wszystko sprzedać. Wróblewski już sprzedał dworzec Elbląg-Zdrój