UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"PiS PO jedno zło"- trochę masz racji ale np wg mnie to jednak PIS to mniejsze zło. .. .. zacytuję panią Kopacz, czy to jej córkę, nie pamiętam ale "Jak wygra Trzaskowski to jadę do Kanady":)Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do uczestnictwa w wyborach.

marekzegarek123