UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jesteście NIEUDACZNIKAMI i HIPOKRYTAMI. Żeby Polacy wam nie wystawili rachunku za 8 lat nieudolnych rządów, bo się nie wypłacicie. Pluć wam w twarz a wy że deszczyk pada. POszli WON. Głosujemy na ANDRZEJA DUDĘ!