UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ror5 - Mam zostawić ojczyznę pod zaborem niemieckim z cywilizacja islamską. Jak nie jesteś p[prawdziwym Polakiem to zmykaj z Elbląga, gdyż tacy jak ty zniewoliliście prze lata społeczeństwo obsadzając wszystkie stołki i okradaliście naród.

Valdi don

Anuluj