UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Podziwiam naszego Prezydenta Dudę, że nie zważając na swoje zdrowie, tak się poświęca dla wszystkich Polaków. Życzę zwycięstwa w II turze. Tylko Andrzej Duda- doktor nauk prawnych, Prezydentem na kolejne 5 lat. Kocha Polskę i Polaków. To będzie wybór moralny, między cywilizacjami.

Kejris