UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam nadzieję że bydlaki odadza mojej mamie emeryturę za rok która przywłaszczyły po podniesieniu wieku emerytalnego. .. Ludzie obudźcie się. ..

Zdzichu eb

Anuluj