UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam nadzieję że bydlaki odadza mojej mamie emeryturę za rok która przywłaszczyły po podniesieniu wieku emerytalnego. .. Ludzie obudźcie się. ..
Zdzichu eb
Mam nadzieję że bydlaki odadza mojej mamie emeryturę za rok która przywłaszczyły po podniesieniu wieku emerytalnego. .. Ludzie obudźcie się. ..
Zdzichu eb