UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podziwiam naszego Prezydenta Dudę, że nie zważając na swoje zdrowie, tak się poświęca dla wszystkich Polaków. Życzę zwycięstwa w II turze. Tylko Andrzej Duda- doktor nauk prawnych, Prezydentem na kolejne 5 lat. Kocha Polskę i Polaków. To będzie wybór moralny, między cywilizacjami.

Kejris

Anuluj