211
09.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Złodzieje odajcie moje pieniądze z OFE.
(2020.07.10)

info

3  
  1
ZBoWiD na czele w człekoształtnym, dramat. .. .
szoking (2020.07.10)

info

2  
  0
a gomółka wiecznie zywy. ..
szoking (2020.07.10)

info

3  
  0
Budka i spółka Aut Rzygać mi się chce jak gadacie piszecie głupoty
Tfuuu karle (2020.07.10)

info

2  
  1
Bzdury gadacie wy i ci z drugiej strony też. Budka to zaledwie maly ratlerek. Wszystkich uczestników tej bufonady należy ukarać za brak zachowania dystansu i złamanie nakazu zakrywania twarzy i nosa. Ignoranci. Myślicie ze jesteście odporni na covida?
Wrr (2020.07.10)

info

0  
  0
Wiem, że Elbląg to miasto emerytów i rencistów, ale żeby tak ograniczonych?U nas jednak jest dużo szkół. Te wybory jak wygra PIS to juz dykatury się nie pozbędziecie przez długie lata, chory z nienawiści starzec weżmie się za media i będziecie żyć ja w Korei Płd. Zresztą patrzeć na wiece Dudy i na to stado bijące brawo jak im kit wciską to jest szok. XXIw kraj w środku Europy. .. ..
mag10 (2020.07.10)

info

0  
  4
@Edziu - swieta prawda, jeszcze troche w tym Elblągu mądrych ludzi zostało. .. .
alek3 (2020.07.10)
kryształowy to jest Banaś, a brylant to kaczyński, ale tych brylantów tam jest dużo. .. ..
wel1 (2020.07.10)
@pit stop -ja mam nadzieje, że to nie elblążanie piszą tylko PISOWCY trolli puścili, bo jak stracą koryto, to nie wiadomo co z nimi będzie. .. .
leg6 (2020.07.10)
współcuje znajomych. .. .
leg6 (2020.07.10)