A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Złodzieje odajcie moje pieniądze z OFE.
ZBoWiD na czele w człekoształtnym, dramat. .. .
a gomółka wiecznie zywy. ..
Budka i spółka Aut Rzygać mi się chce jak gadacie piszecie głupoty
Bzdury gadacie wy i ci z drugiej strony też. Budka to zaledwie maly ratlerek. Wszystkich uczestników tej bufonady należy ukarać za brak zachowania dystansu i złamanie nakazu zakrywania twarzy i nosa. Ignoranci. Myślicie ze jesteście odporni na covida?
Wiem, że Elbląg to miasto emerytów i rencistów, ale żeby tak ograniczonych?U nas jednak jest dużo szkół. Te wybory jak wygra PIS to juz dykatury się nie pozbędziecie przez długie lata, chory z nienawiści starzec weżmie się za media i będziecie żyć ja w Korei Płd. Zresztą patrzeć na wiece Dudy i na to stado bijące brawo jak im kit wciską to jest szok. XXIw kraj w środku Europy. .. ..
@Edziu - swieta prawda, jeszcze troche w tym Elblągu mądrych ludzi zostało. .. .
kryształowy to jest Banaś, a brylant to kaczyński, ale tych brylantów tam jest dużo. .. ..
@pit stop -ja mam nadzieje, że to nie elblążanie piszą tylko PISOWCY trolli puścili, bo jak stracą koryto, to nie wiadomo co z nimi będzie. .. .
współcuje znajomych. .. .