UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Valdi don - Spokojnie i bez nerwowej atmosfery. Elbląg to dziwne miasto bo ludność w nim zamieszkała jest reprezentantem dobrowolnej powojennej migracji i akcji przesiedleńczych w tym również przymusowych. Więc trudno doszukiwać się tu jednolitego kształtu społecznej tożsamości historycznej.


Anuluj