UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Witam wszystkich, już chciałem nie iść na wybory. Po tych słowach butnej jak zykle Peło, straciliście mój głos. Mam nadzieję że ludzie przejżą na oczy


Anuluj