UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Witam wszystkich, już chciałem nie iść na wybory. Po tych słowach butnej jak zykle Peło, straciliście mój głos. Mam nadzieję że ludzie przejżą na oczy
Witam wszystkich, już chciałem nie iść na wybory. Po tych słowach butnej jak zykle Peło, straciliście mój głos. Mam nadzieję że ludzie przejżą na oczy