UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
missan zyjacy na koszt wyborcow wroblewskiego. macie co chcecie, robta co chceta jak mawial facet w zoltej koszuli i czeronych okularach. Za kazdym razem podczas takiego wiecu pytacie POwcow o ich kacje 4x tak dla polski. Zobaczcie sobie na youtubie 4x tak wielkie oszustwo tuska i po. co wedlug PO znaczy demokracja i co zrobili z podpisami suwerena, odpowiem, podtarli sobie nimi zaday. nigdy wiecej PO.
turban