UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na ciebie szkoda wody czystej. Już z Czajki spuszczają ścieki do Wisły to sobie popływasz marny Polaczku. Wstyd i hańba.
Valdi don
Na ciebie szkoda wody czystej. Już z Czajki spuszczają ścieki do Wisły to sobie popływasz marny Polaczku. Wstyd i hańba.
Valdi don