UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na ciebie szkoda wody czystej. Już z Czajki spuszczają ścieki do Wisły to sobie popływasz marny Polaczku. Wstyd i hańba.

Valdi don

Anuluj