UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Valdi don - Spokojnie i bez nerwowej atmosfery. Elbląg to dziwne miasto bo ludność w nim zamieszkała jest reprezentantem dobrowolnej powojennej migracji i akcji przesiedleńczych w tym również przymusowych. Więc trudno doszukiwać się tu jednolitego kształtu społecznej tożsamości historycznej.