UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
pytanie co ten Missan zrobił dla miasta, oprócz tego że p. i. e. r. dzi w stołek i kase bierze z naszych podatków?
pytanie co ten Missan zrobił dla miasta, oprócz tego że p. i. e. r. dzi w stołek i kase bierze z naszych podatków?