UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Missan lansuje się na szefa partii w Elblągu. Budka przyjeżdża i pokazywał się tak rzadko że nie wierzy w zwycięstwo Trzaskowskiego. Coś jeszcze? Ale politycy Was mamią, a Wy łykacie te obietnice jak pelikany.


Anuluj