UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Missan lansuje się na szefa partii w Elblągu. Budka przyjeżdża i pokazywał się tak rzadko że nie wierzy w zwycięstwo Trzaskowskiego. Coś jeszcze? Ale politycy Was mamią, a Wy łykacie te obietnice jak pelikany.