UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Cz - Lepszy Pan Kaczyński gdyż jest prawdziwym Polakiem, Patriotą oraz uczciwym facetem w przeciwieństwie do Rudego, zdrajcy ojczyzny oraz chcący sprowadzić do nas emigrantów z Afryki abyśmy bali się żyć we własnym kraju. Kochani Elblążanie pomyślmy chociaż raz o naszym mieście (Przekop kanału Żeglownego)oraz o naszej ojczyźnie Polsce. Zagłosujmy na Prezydenta Andrzeja Dudę bo on jest gwarancja naszego rozwoju i bezpieczeństwa Polski.
Valdi don