A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Widać po charakterze wpisów ziejących jadem do kontrkandydata na prezydenta, że większość z was bierze nie swoje 500 za które kupujecie tanie alkohole w biedronkach i wypłukujecie sobie resztki komórek mózgowych. Zresztą do szpitala na górce macie blisko. Tam zajmują sie takimi przypadkami ze składek normalnych pracowitych i wykształconych obywateli, których perspektywa i plan przyszłości tego kraju wybiega znacznie dalej niż horyzont obserwowany przez was z portu a nawet z najwyższej wieży Fromborka.
Póki co to przerost wyobrażni i wybujałe koncepty czytam. Tytan spod Suwałk, przekop zarośnie. .. .. Papier wszystko przyjmie tylko, że to zaklinanie rzeczywistości(wbrew interesom każdego normalnego obywatela)nic nie da. Przekop będzie, nic nie zarośnie, a Suwałki zarzuciły pomysł z tytanem jakieś 40 lat temu. Teraz jeżdzi się tam na bluesa.
Panie Wcisła, jak pan taki potencjał we Froborku zobaczył to może czas najwyższy przestać lobbować przeciw przekopowi a zacząć na rzecz reaktywacji kolei nadzalewowej.
Dokładnie, ściemniacze widza dla Fromborka potencjał bez przekopu i bez kolejki. .. głupota osiągnęła szczyt!
Nie, kupujemy u Borysa. .. .. Budki
Gościu. zrób sobie dzieci to tez pewnie dostaniesz te 500 plus którego tak nie możesz przeboleć. Idole twoich idoli w bundes republice karmią swoich wielokrotnością tych pieniędzy. Dają na dzieci, czynsz, opał, ubranie i zasiłki tym którzy otwarcie deklarują, że pracować nie będą. W tej sprawie cię nie boli ? Nie ma tam ktoś mózgów przeżartych gorzałą itp ?
Liczą na ruch turystyczny w związku z Zalewem, a z możliwości budowy przystani żeglarskiej w ramach Pętli Żuławskiej nie skorzystali. Teraz też burmistrz się o tym nie zająknnął. W tej chwili w porciku zmieszczą się dwa, trzy gościnne jachty. Brak toalet, pryszniców. W Krynicy cumuje codziennie kilkadziesiąt jachtów. Załogi zostawiają pieniądze w knajpach i sklepach. We Fromborku mogłoby być tak samo. I co? Nic!!!
W Sopocie to ten prezydent jest dożywotnio namaszczony niczym papież nieomylny, Sopot nie ma szans na odbetononowanie ekipy, dzidy będą mieli po 120 lat i dalej będą rządzić, to jest kpina z demokracji
co to ten kudłaty, był w E-gu pod bramą targową. .. ..
Piękne miasto w którym czasami bywam. Gratuluję jubileuszu.