UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Póki co to przerost wyobrażni i wybujałe koncepty czytam. Tytan spod Suwałk, przekop zarośnie. .. .. Papier wszystko przyjmie tylko, że to zaklinanie rzeczywistości(wbrew interesom każdego normalnego obywatela)nic nie da. Przekop będzie, nic nie zarośnie, a Suwałki zarzuciły pomysł z tytanem jakieś 40 lat temu. Teraz jeżdzi się tam na bluesa.