UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Póki co to przerost wyobrażni i wybujałe koncepty czytam. Tytan spod Suwałk, przekop zarośnie. .. .. Papier wszystko przyjmie tylko, że to zaklinanie rzeczywistości(wbrew interesom każdego normalnego obywatela)nic nie da. Przekop będzie, nic nie zarośnie, a Suwałki zarzuciły pomysł z tytanem jakieś 40 lat temu. Teraz jeżdzi się tam na bluesa.