A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Od Bałtyku aż po Tatry
Szambonurek puszcza wiatry,
Puszcza bąki, leje ścieki,
„niechaj płyną Wam przez wieki”
Od Warszawy aż po Gdynię,
Niech nikogo nie ominie
Goowno nasze, moocz cieplutki
Od Schetyny i od Budki.
Od Platformy mej kochanej
Nowoczesnej rozoranej,
Razem z goownem ślę życzenia
Całej Polsce – powodzenia,
takie to uzdrowisko jak "#pad"jest niezależny
Frombork będzie zawsze atrakcyjny za sprawą wzgórza, ale to nie własność miasta. Kościół nigdy grosza na rozbudowę miasta nie dał i nigdy nie da. Samo miasteczko przez kilkanaście lat było karmione wizja uzdrowiska, którego nigdy nie będzie. Rozbawiły mnie gratulacje senatora. Aktualne wadze nie zrobiły kompletnie nic! wiec jak można tak publicznie kłamać. Proszę mi wybaczyć tak negatywną opinie, ale naprawdę jak się słyszy już 3 dekady te same pierd. .. .to naprawdę to jest smutne.
T o ile jeszcze dekad minie, zeby choc 1 % tych wypocin sie spełniło. Póki co chodzimy po smierdzacych 50 letnich chodnikach, trawniki miejskie wygladaja gorzej niz pastwiska. .. .
A Andrzeja czołgisty nie ma. .. .
czy en Wcisła musi się znów lansować? Przestancie go pokazywać, ten nierób tylko do pokazywania się, co za tupet
Wygwizdali tego senatora który jest przeciw przekopowi jak Traskczajka ?
Widzę zdjęcie księdza - wiem, że będzie nędza. amen
Jeszcze tam ich nie bylo. Mowie o kedzorze i wcisnietym. nie powinni byc przy swoim goro Trzaskowskim?
Szkoda czasu na Wcisle czy Karnowskiego. Przyjechali aby ugrać sobie coś politycznie. Nie chcą przekopu ani rozwoju Fromborka.