31
05.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Od Bałtyku aż po Tatry Szambonurek puszcza wiatry, Puszcza bąki, leje ścieki, „niechaj płyną Wam przez wieki” Od Warszawy aż po Gdynię, Niech nikogo nie ominie Goowno nasze, moocz cieplutki Od Schetyny i od Budki. Od Platformy mej kochanej Nowoczesnej rozoranej, Razem z goownem ślę życzenia Całej Polsce – powodzenia,
wredny_typ (2020.07.05)
takie to uzdrowisko jak "#pad"jest niezależny
(2020.07.05)

info

5  
  7
Frombork będzie zawsze atrakcyjny za sprawą wzgórza, ale to nie własność miasta. Kościół nigdy grosza na rozbudowę miasta nie dał i nigdy nie da. Samo miasteczko przez kilkanaście lat było karmione wizja uzdrowiska, którego nigdy nie będzie. Rozbawiły mnie gratulacje senatora. Aktualne wadze nie zrobiły kompletnie nic! wiec jak można tak publicznie kłamać. Proszę mi wybaczyć tak negatywną opinie, ale naprawdę jak się słyszy już 3 dekady te same pierd. .. .to naprawdę to jest smutne.
jaśko (2020.07.05)

info

7  
  2
T o ile jeszcze dekad minie, zeby choc 1 % tych wypocin sie spełniło. Póki co chodzimy po smierdzacych 50 letnich chodnikach, trawniki miejskie wygladaja gorzej niz pastwiska. .. .
ziom (2020.07.05)
A Andrzeja czołgisty nie ma. .. .
Czerwonykapturek (2020.07.06)

info

0  
  1
czy en Wcisła musi się znów lansować? Przestancie go pokazywać, ten nierób tylko do pokazywania się, co za tupet
(2020.07.06)

info

6  
  0
Wygwizdali tego senatora który jest przeciw przekopowi jak Traskczajka ?
(2020.07.06)

info

5  
  0
Widzę zdjęcie księdza - wiem, że będzie nędza. amen
(2020.07.06)

info

0  
  2
Jeszcze tam ich nie bylo. Mowie o kedzorze i wcisnietym. nie powinni byc przy swoim goro Trzaskowskim?
(2020.07.06)

info

2  
  0
Szkoda czasu na Wcisle czy Karnowskiego. Przyjechali aby ugrać sobie coś politycznie. Nie chcą przekopu ani rozwoju Fromborka.
Ula22 (2020.07.06)

info

4  
  0