UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Wcisła, jak pan taki potencjał we Froborku zobaczył to może czas najwyższy przestać lobbować przeciw przekopowi a zacząć na rzecz reaktywacji kolei nadzalewowej.


Anuluj