UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Wcisła, jak pan taki potencjał we Froborku zobaczył to może czas najwyższy przestać lobbować przeciw przekopowi a zacząć na rzecz reaktywacji kolei nadzalewowej.
Panie Wcisła, jak pan taki potencjał we Froborku zobaczył to może czas najwyższy przestać lobbować przeciw przekopowi a zacząć na rzecz reaktywacji kolei nadzalewowej.