UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Liczą na ruch turystyczny w związku z Zalewem, a z możliwości budowy przystani żeglarskiej w ramach Pętli Żuławskiej nie skorzystali. Teraz też burmistrz się o tym nie zająknnął. W tej chwili w porciku zmieszczą się dwa, trzy gościnne jachty. Brak toalet, pryszniców. W Krynicy cumuje codziennie kilkadziesiąt jachtów. Załogi zostawiają pieniądze w knajpach i sklepach. We Fromborku mogłoby być tak samo. I co? Nic!!!

Żuber