Wybrany wątek opinii

Panie Wcisła, jak pan taki potencjał we Froborku zobaczył to może czas najwyższy przestać lobbować przeciw przekopowi a zacząć na rzecz reaktywacji kolei nadzalewowej.
(2020.07.05)
Dokładnie, ściemniacze widza dla Fromborka potencjał bez przekopu i bez kolejki. .. głupota osiągnęła szczyt!
PH2 (2020.07.05)
Powrót do komentarzy