Wybrany wątek opinii
Panie Wcisła, jak pan taki potencjał we Froborku zobaczył to może czas najwyższy przestać lobbować przeciw przekopowi a zacząć na rzecz reaktywacji kolei nadzalewowej.
Do moderacji
Odpowiedz
23
6
Dokładnie, ściemniacze widza dla Fromborka potencjał bez przekopu i bez kolejki. .. głupota osiągnęła szczyt!
Do moderacji
Odpowiedz
9
3