UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Liczą na ruch turystyczny w związku z Zalewem, a z możliwości budowy przystani żeglarskiej w ramach Pętli Żuławskiej nie skorzystali. Teraz też burmistrz się o tym nie zająknnął. W tej chwili w porciku zmieszczą się dwa, trzy gościnne jachty. Brak toalet, pryszniców. W Krynicy cumuje codziennie kilkadziesiąt jachtów. Załogi zostawiają pieniądze w knajpach i sklepach. We Fromborku mogłoby być tak samo. I co? Nic!!!

Żuber

Anuluj