Wybrany wątek opinii

Widać po charakterze wpisów ziejących jadem do kontrkandydata na prezydenta, że większość z was bierze nie swoje 500 za które kupujecie tanie alkohole w biedronkach i wypłukujecie sobie resztki komórek mózgowych. Zresztą do szpitala na górce macie blisko. Tam zajmują sie takimi przypadkami ze składek normalnych pracowitych i wykształconych obywateli, których perspektywa i plan przyszłości tego kraju wybiega znacznie dalej niż horyzont obserwowany przez was z portu a nawet z najwyższej wieży Fromborka.
(2020.07.05)
Nie, kupujemy u Borysa. .. .. Budki
(2020.07.05)
Gościu. zrób sobie dzieci to tez pewnie dostaniesz te 500 plus którego tak nie możesz przeboleć. Idole twoich idoli w bundes republice karmią swoich wielokrotnością tych pieniędzy. Dają na dzieci, czynsz, opał, ubranie i zasiłki tym którzy otwarcie deklarują, że pracować nie będą. W tej sprawie cię nie boli ? Nie ma tam ktoś mózgów przeżartych gorzałą itp ?
(2020.07.05)
T o ile jeszcze dekad minie, zeby choc 1 % tych wypocin sie spełniło. Póki co chodzimy po smierdzacych 50 letnich chodnikach, trawniki miejskie wygladaja gorzej niz pastwiska. .. .
ziom (2020.07.05)
Powrót do komentarzy