UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widać po charakterze wpisów ziejących jadem do kontrkandydata na prezydenta, że większość z was bierze nie swoje 500 za które kupujecie tanie alkohole w biedronkach i wypłukujecie sobie resztki komórek mózgowych. Zresztą do szpitala na górce macie blisko. Tam zajmują sie takimi przypadkami ze składek normalnych pracowitych i wykształconych obywateli, których perspektywa i plan przyszłości tego kraju wybiega znacznie dalej niż horyzont obserwowany przez was z portu a nawet z najwyższej wieży Fromborka.


Anuluj