A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Właśnie teraz wyszedł z takiego fr. .. ra o Nicki pijak z prostej pseudo kibic. Tacy niech lepiej nie zasmiecają art o naszej Olimpii i niech nie zaszczycają swoją osobą A8.Bez odbioru.
Dla Lewego pełny szacun za kierowanie, podpowiadanie młodym, za wkładanie całego serducha w ducha Olimpii. Pokłony dla Ciebie, fajnie to widać i słychać z trybun.
I nie zobaczysz, bo do I ligi raczej z tym "nowym trenerem"nie zajdziemy. A tym bardziej prezesa nie pozbędziemy się.
Dlaczego nie możecie napisać, że Prezes miał racje i na prawdę mamy fajną młodzież i szkolenie w Akademii przynosi efekty. A tak znowu narzekanie. Brawo za mądrą decyzję. Budujemy naszą elbląską Olimpię
Olimpia ma szkolić młodzież i rezygnować z awansu sportowego? OK, ale niech wpuszczają za darmo, nie kasują za bilety.
Wlasnie panowie serce sie raduje z wygranej naszego kochanego ZKS u, ale bądzmy szczerzy pogon wyszla pewna 3 pkt i myslala ze wygra bez grania
Dobra decyzja tych co odeszli. .. .Powodzenia w innych klubach. Dzieki wielkie!!!!!
PortEl kochany jesteście mistrzem robieniu zdjęć na A8 tłumy na A8
Co tu wybaczać, kapitan jest od tego aby motywować drużynę a jeszcze jak jest środkowym obrońcą dochodzi ustawianie całej linii i defensywnych pomocników. To w każdej drużynie norma i wręcz wymagane. Dochodzą do tego młodzi, nieograni to i wydzierania gęby jest więcej. Szczęscie że jeszcze tego Lewego mamy. Gratki za grę.
@Referendum2020 - To tylko dobrze świadczy o młodzieży, a seniorzy są przepłacani.