38
01.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Olimpia i tak może być na barażach ale nie zgłosiła się po licencje na 1 ligę także awansuje ich rywal bez grania meczu !!!
(2020.07.01)

info

14  
  5
Jeszcze Olimpia nie zginęła, póki w nią wierzymy.
KibicO (2020.07.01)

info

16  
  12
zks zks zks 1liga
(2020.07.01)

info

8  
  9
przykra niespodzianka prezesie prawda?
(2020.07.01)

info

11  
  9
I tak nie pójdę na mecz póki czarny będzie prezesem
A.Boczek (2020.07.01)

info

13  
  9
Prezesie Guminiak dzisiejszy mecz pokazał jakie ma Pan zaufanie kibiców OE znikoma liczba kibiców na A8 taka jest prawda jakie ma Pan poparcie u stałych bywalców na A8!!!!
(2020.07.01)

info

10  
  5
Brawo, teraz widać jak działa akademia. .. .. za 3-4-5 lat jak tak dalej będzie tak to działało, to ze sprzedaży wychowanków "zrobimy"silnego 1 wazon logować. Z całego serca tego zarządowi i sobie życzę (heitem niczego nie zdzialamy )
(2020.07.01)
1 wszo ligowca (miało być )
(2020.07.01)
@Pijak_z_prostej - Pij dalej, nie chcemy widzieć twojej zapijaczonej mordy na stadionie
(2020.07.01)
Po licencję na 1 ligę śmigaj do Wróbla. On jest właścicielem stadionu i praktycznie Olimpii. Brawo młodzi za walkę. Wybaczcie Tomkowi Lewandowskiemu te pokrzykiwania. Ale to tylko wyjdzie wam na dobre. Czarek Demianiuk my Kibice czekamy na twój gest. Zostań z nami. Bo jesteś przez nas szanowany.
(2020.07.01)