A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Olimpia i tak może być na barażach ale nie zgłosiła się po licencje na 1 ligę także awansuje ich rywal bez grania meczu !!!
Jeszcze Olimpia nie zginęła, póki w nią wierzymy.
zks zks zks 1liga
przykra niespodzianka prezesie prawda?
I tak nie pójdę na mecz póki czarny będzie prezesem
Prezesie Guminiak dzisiejszy mecz pokazał jakie ma Pan zaufanie kibiców OE znikoma liczba kibiców na A8 taka jest prawda jakie ma Pan poparcie u stałych bywalców na A8!!!!
Brawo, teraz widać jak działa akademia. .. .. za 3-4-5 lat jak tak dalej będzie tak to działało, to ze sprzedaży wychowanków "zrobimy"silnego 1 wazon logować. Z całego serca tego zarządowi i sobie życzę (heitem niczego nie zdzialamy )
1 wszo ligowca (miało być )
@Pijak_z_prostej - Pij dalej, nie chcemy widzieć twojej zapijaczonej mordy na stadionie
Po licencję na 1 ligę śmigaj do Wróbla. On jest właścicielem stadionu i praktycznie Olimpii. Brawo młodzi za walkę. Wybaczcie Tomkowi Lewandowskiemu te pokrzykiwania. Ale to tylko wyjdzie wam na dobre. Czarek Demianiuk my Kibice czekamy na twój gest. Zostań z nami. Bo jesteś przez nas szanowany.