Wybrany wątek opinii

No to już jest naprawdę skandal - w następnym meczu proponuję wystawić 13latków, żeby nie psuć planów prezesa i prezydenta.
Referendum2020 (2020.07.01)
@Referendum2020 - To tylko dobrze świadczy o młodzieży, a seniorzy są przepłacani.
(2020.07.01)
Powrót do komentarzy