Wybrany wątek opinii
No to już jest naprawdę skandal - w następnym meczu proponuję wystawić 13latków, żeby nie psuć planów prezesa i prezydenta.
Do moderacji
Odpowiedz
28
7
@Referendum2020 - To tylko dobrze świadczy o młodzieży, a seniorzy są przepłacani.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4