UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I nie zobaczysz, bo do I ligi raczej z tym "nowym trenerem"nie zajdziemy. A tym bardziej prezesa nie pozbędziemy się.

Pijak_z_prostej

Anuluj