UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I nie zobaczysz, bo do I ligi raczej z tym "nowym trenerem"nie zajdziemy. A tym bardziej prezesa nie pozbędziemy się.
Pijak_z_prostej
I nie zobaczysz, bo do I ligi raczej z tym "nowym trenerem"nie zajdziemy. A tym bardziej prezesa nie pozbędziemy się.
Pijak_z_prostej