38
01.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Pijak_z_prostej - To po kiego kija w ogóle glos zabierasz pijaku
KibicO (2020.07.01)
Budujemy nasza elblaska Olimpie, tylko po co?, no chyba po to, by notorycznie wk. .. .ac elblaskich kibicow
(2020.07.01)
@Rumcajs - Rumcajs, zeby nie ty, to ksiezulo nie wiedzialby po co zyje, a tak ty jestes jego miloscia, miloscia bez dna, jestes juz wszedzie na meczach I snach.
Rep (2020.07.01)
Czarek ty zostań. Reszta niech idzie grać gdzie chce. Zobaczymy gdzie wylądują? . Stężyca, Condonia u boku pseudo ikony Olimpii Kolosowa. Może w wielkim Sokole Ostróda który dzięki Słoninie i Wróblewskiemu ma stadion zamiast Elbląga z kasy UEFA.
(2020.07.01)

info

3  
  3
pijak to pijak, ale prawdę gada. prezesie pokaż statut i odejdż. Mariuszowi - gratulacje.
statutowy (2020.07.01)

info

2  
  6
A kto go zastąpi. Chyba, że teraz będzie dużo chętnych bo uratował Klub i zapewnił finansowanie na nową rundę. Zaraz Miasto zupełnie się odwróci skoro Olimpia sama sobie radzi w tych trudnych czasach
(2020.07.02)

info

2  
  2
podobali sie Milanowski i Wierzba chociaz grali tak krotko. widac ze maja papiery na dobrych graczy. mam nadzieje ze klub w nowym sezonie nie bedzie sciagal mlodziezowcow z innych klubow. ci co wystapili dzisiaj wystarcza tylko trzeba dac im szanse. kj
(2020.07.02)

info

0  
  0
Ale gledzeniem, ze nie ma kasy tez nic nie da grac zawsze o awans I jesli raz miasto nie da pieniedzy, drugi raz tez, na gre w pierwszej lidze to znaczy ze to rzadzacy hamuja sport w Elblagu a nie klub, ktory do tej pory oslania urzad, tylko nie wiadomo w jakim celu, ?, bo co nie dadza na sport!, zadnej laski nie robia kasa na sport przychodzi centralnie, tyko trzebaby sie przyjrzec na co ona dokladnie idzie?
Ja to wiem (2020.07.03)