A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Pijak_z_prostej - To po kiego kija w ogóle glos zabierasz pijaku
Budujemy nasza elblaska Olimpie, tylko po co?, no chyba po to, by notorycznie wk. .. .ac elblaskich kibicow
@Rumcajs - Rumcajs, zeby nie ty, to ksiezulo nie wiedzialby po co zyje, a tak ty jestes jego miloscia, miloscia bez dna, jestes juz wszedzie na meczach I snach.
Czarek ty zostań. Reszta niech idzie grać gdzie chce. Zobaczymy gdzie wylądują?
. Stężyca, Condonia u boku pseudo ikony Olimpii Kolosowa. Może w wielkim Sokole Ostróda który dzięki Słoninie i Wróblewskiemu ma stadion zamiast Elbląga z kasy UEFA.
pijak to pijak, ale prawdę gada. prezesie pokaż statut i odejdż. Mariuszowi - gratulacje.
A kto go zastąpi. Chyba, że teraz będzie dużo chętnych bo uratował Klub i zapewnił finansowanie na nową rundę. Zaraz Miasto zupełnie się odwróci skoro Olimpia sama sobie radzi w tych trudnych czasach
podobali sie Milanowski i Wierzba chociaz grali tak krotko. widac ze maja papiery na dobrych graczy. mam nadzieje ze klub w nowym sezonie nie bedzie sciagal mlodziezowcow z innych klubow. ci co wystapili dzisiaj wystarcza tylko trzeba dac im szanse. kj
Ale gledzeniem, ze nie ma kasy tez nic nie da grac zawsze o awans I jesli raz miasto nie da pieniedzy, drugi raz tez, na gre w pierwszej lidze to znaczy ze to rzadzacy hamuja sport w Elblagu a nie klub, ktory do tej pory oslania urzad, tylko nie wiadomo w jakim celu, ?, bo co nie dadza na sport!, zadnej laski nie robia kasa na sport przychodzi centralnie, tyko trzebaby sie przyjrzec na co ona dokladnie idzie?