UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wlasnie panowie serce sie raduje z wygranej naszego kochanego ZKS u, ale bądzmy szczerzy pogon wyszla pewna 3 pkt i myslala ze wygra bez grania


Anuluj