UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Olimpia ma szkolić młodzież i rezygnować z awansu sportowego? OK, ale niech wpuszczają za darmo, nie kasują za bilety.
Olimpia ma szkolić młodzież i rezygnować z awansu sportowego? OK, ale niech wpuszczają za darmo, nie kasują za bilety.