Wybrany wątek opinii

Wow fajnie, że wygrali. Tylko jakoś mnie to już nie interesuje. Jeszcze parę miesięcy temu, bym brał urlop by być na stadionie, gdybym urlopu nie dostał to tv. com lub przynajmniej na flashscore bym śledził wynik. A w związku z sytuacją, przypadkowo trafiam na art. że wygrali. Niestety przynajmniej moje zinteresowanie kopaniną o nic jest znikome i mi to powiewa czy wygrają czy przegrają. Teraz to dla mnie ten klub mogą rozwiązać, zdegradować. Wygrali a człowiek się nie cieszy.
Pijak_z_prostej (2020.07.01)
@Pijak_z_prostej - Pij dalej, nie chcemy widzieć twojej zapijaczonej mordy na stadionie
(2020.07.01)
I nie zobaczysz, bo do I ligi raczej z tym "nowym trenerem"nie zajdziemy. A tym bardziej prezesa nie pozbędziemy się.
Pijak_z_prostej (2020.07.01)
@Pijak_z_prostej - To po kiego kija w ogóle glos zabierasz pijaku
KibicO (2020.07.01)
Powrót do komentarzy