Wybrany wątek opinii
Wow fajnie, że wygrali. Tylko jakoś mnie to już nie interesuje. Jeszcze parę miesięcy temu, bym brał urlop by być na stadionie, gdybym urlopu nie dostał to tv. com lub przynajmniej na flashscore bym śledził wynik. A w związku z sytuacją, przypadkowo trafiam na art. że wygrali. Niestety przynajmniej moje zinteresowanie kopaniną o nic jest znikome i mi to powiewa czy wygrają czy przegrają. Teraz to dla mnie ten klub mogą rozwiązać, zdegradować. Wygrali a człowiek się nie cieszy.
Do moderacji
Odpowiedz
22
12
@Pijak_z_prostej - Pij dalej, nie chcemy widzieć twojej zapijaczonej mordy na stadionie
Do moderacji
Odpowiedz
4
10
I nie zobaczysz, bo do I ligi raczej z tym "nowym trenerem"nie zajdziemy. A tym bardziej prezesa nie pozbędziemy się.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
@Pijak_z_prostej - To po kiego kija w ogóle glos zabierasz pijaku
Do moderacji
Odpowiedz
2
1