UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co tu wybaczać, kapitan jest od tego aby motywować drużynę a jeszcze jak jest środkowym obrońcą dochodzi ustawianie całej linii i defensywnych pomocników. To w każdej drużynie norma i wręcz wymagane. Dochodzą do tego młodzi, nieograni to i wydzierania gęby jest więcej. Szczęscie że jeszcze tego Lewego mamy. Gratki za grę.


Anuluj