UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego nie możecie napisać, że Prezes miał racje i na prawdę mamy fajną młodzież i szkolenie w Akademii przynosi efekty. A tak znowu narzekanie. Brawo za mądrą decyzję. Budujemy naszą elbląską Olimpię


Anuluj