UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ze względu na zawodników i włożoną w pracę klubu Olimpia Elbląg jako klub z honorem powinna zamknąć działalność, ewentualne w historyczny sposób można eksponować na łazienkowskiej w Wawie.
Ze względu na zawodników i włożoną w pracę klubu Olimpia Elbląg jako klub z honorem powinna zamknąć działalność, ewentualne w historyczny sposób można eksponować na łazienkowskiej w Wawie.