UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ze względu na zawodników i włożoną w pracę klubu Olimpia Elbląg jako klub z honorem powinna zamknąć działalność, ewentualne w historyczny sposób można eksponować na łazienkowskiej w Wawie.


Anuluj