UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ugoda między pewnymi kibicami A prezesem jest aż nadto widoczna. Czyli wszystko jest ok. Komu tak naprawdę przeszkadza Prezes, kilku, może kilkunastu osobom piszącym komentarze których pewnie Guminiak i tak nie czyta. Dopóki chodzicie na mecze to spodziewajcie nieudolność tego Prezesa. Potrzeba zdecydowanych kroków A nie pozorowanych ruchów. Z całym szacunkiem jak się do gry wpuszcza 16 latka któremu piłka odskakuje i nie zagrał meczu w 4 lidze od razu do 2 ligi to pytań nie mam. Rozumowski przed kontuzją kawał grajka dziś ma dynamikę jak wóz z węglem. Jak się dół tabeli pozbiera to rocznicę klubu będziemy świętować w 3 lidze.

Bno

Anuluj