UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak to napisałem i parę słów wsparcia dla naszego przewielebnego i zapytałem grzecznie o delegata to mi wywalili komentarz hehehehe. Pozdrawiam kolegę.
darek153
Jak to napisałem i parę słów wsparcia dla naszego przewielebnego i zapytałem grzecznie o delegata to mi wywalili komentarz hehehehe. Pozdrawiam kolegę.
darek153