UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak to napisałem i parę słów wsparcia dla naszego przewielebnego i zapytałem grzecznie o delegata to mi wywalili komentarz hehehehe. Pozdrawiam kolegę.

darek153

Anuluj