UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To by było na tyle przyszłości - przys(złości)i używania w nazwie Elbląg. Różnica jest taka, że jakby przegrali naprawdę młodzicy, to mogą się rozwinąć.

p.s.

Anuluj