UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To by było na tyle przyszłości - przys(złości)i używania w nazwie Elbląg. Różnica jest taka, że jakby przegrali naprawdę młodzicy, to mogą się rozwinąć.
p.s.
To by było na tyle przyszłości - przys(złości)i używania w nazwie Elbląg. Różnica jest taka, że jakby przegrali naprawdę młodzicy, to mogą się rozwinąć.
p.s.