UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jaka młodzież ? Żadnego 15 latka. Jeden 16 i nikogo nawet 17.A w wieku 19 to juz prawie 20 letni stary koń, jak nie potrafi u siebie nawet zremisować to niech lepiej da pograć innemu w Elblągu. Trener niech da odpocząć niektórym, bo jak będzie grał na siłę to zamęczy cały zespół i przegrają nawet z żeńską odmianą oldboj owiczek". Panie prezesie za ile wyceniacie taki sparing ?
muah