UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
elbląska piłka nożna to dramat od lat, jak coś nie wychodzi to trzeba z tym skończyć a nie ciągnąć na siłe
elbląska piłka nożna to dramat od lat, jak coś nie wychodzi to trzeba z tym skończyć a nie ciągnąć na siłe