UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe, czy będą robić zbiórki na wyjazdy? - nich lepiej nigdzie nie jeżdżą, bo walkower, to tylko 3:0 w plecy!
Ciekawe, czy będą robić zbiórki na wyjazdy? - nich lepiej nigdzie nie jeżdżą, bo walkower, to tylko 3:0 w plecy!