A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Dzida - Pracuj więcej i solidnej to ci wystarczy na życie a upijać się nie musisz codziennie. Jak śmiesz ty hieno cmentarna czepiać się ludzi, którzy wyzwalali ojczyznę i maja przepracowane ponad 40 lat. Ty podła zarazo - dostajesz bilet w jedno stronę na Syberię i zobaczysz jak tam cieplutko i pachnąco.
@MartinaHill - Elbląg też powinni podzielić na 2 strefy - 1 amerykańska a 2 rosyjska. Jestem ciekawy po której stronie barykady byście stanęli. Właśnie dałbym wam taki wybór to wtedy mózgi my może się ruszyły. Wstyd i hańba
@kicha - Sam masz gładkie półkule mózgowe i labilność emocjonalna jak ta twoja Kichawa
A co z mostem w Nowakowie?
A co z mostem w Nowakowie?
@emeryt Elblag - Panie emeryt 'prezydent'na obecnym etapie już nic nie może zrobić.
@celina - Przetarg trwa, wizualizacja jest yt
@turban - Pani dyrektor- poseł, ciekawe z czego wywiązuje się lepiej?
@emeryt Elblag - Ale w Elblagu wygral Trzasek czyli Elblazanie nie chca przekopu, ,czy im rozum odjeło.
@pampi-ZAWADA - W Elblagu wybory wygral Trzaskowski ktory jest przeciwko ptzekopowi czyli albo elblazanom nie zalezy na przekopie albo im rozum odjeło.