UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@MartinaHill - Elbląg też powinni podzielić na 2 strefy - 1 amerykańska a 2 rosyjska. Jestem ciekawy po której stronie barykady byście stanęli. Właśnie dałbym wam taki wybór to wtedy mózgi my może się ruszyły. Wstyd i hańba

Valdi don

Anuluj