UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Dzida - Pracuj więcej i solidnej to ci wystarczy na życie a upijać się nie musisz codziennie. Jak śmiesz ty hieno cmentarna czepiać się ludzi, którzy wyzwalali ojczyznę i maja przepracowane ponad 40 lat. Ty podła zarazo - dostajesz bilet w jedno stronę na Syberię i zobaczysz jak tam cieplutko i pachnąco.

Valdi don

Anuluj