A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Christom - Glosujcie na dude w 2 turze. O to prosza patrioci!
Aktualnie przekop, jakieś parę lat dziesiątek temu elektrownia w Żarnowcu. .. Obietnice i cała retoryka takie same. .. Będzie przepięknie, wtedy dla Żarnowca i okolic, teraz dla Elbląga. .. JAKI JEŁOP SIĘ DA NA TO NABRAĆ???
duda, duda, to ci się nie uda!!!
Nigdy w życiu.
Starczy tego syfu i bagna.
Polske zasłużył już wystarczająco.
Niby dał 500 + A ceny podniósł.
Ja pracuje po 300h miesięcznie A taka pani co się 4 x popuszczala dostaje więcej dodatków za swoją robotę niż ja wypłaty.
Dziękujemy- trzeba widzieć kiedy ze sceny zejść.
Jakie ludzie taki prezydent. Wiadomo że mniej jest mądrych ludzi to normalne.
Najlepiej tworzyć i plodzic z 500 plus chołote która będzie pusto bezmyślnie głosować. Normalne.
Ale ludzie się ockną w końcu A mohery umierają więc w końcu będzie normalnie.
Do niedzieli tepe dzidy
Chcemy przekopu
@Dzida - Komuchy niech odejda i z czasem bedzie dobrze. panie z lekkim podejsciem do rodzenia dzieci i wychowania powinny zeby dostac kase pracowac. one beda biedowac na stare lata. Dzieci odejda a one na bruk. Jestem za.
Komuchow wygonic. przekop to jedyna szansa dla elblaga.
@Christom - Naprzod chyba wschod. Skad ten pan jest?kto jest jego mocodawca? Kto go finansuje ?wiadomo
Niech pomoga nam wywalic komune z elblaga z korzeniami.
@emeryt Elblag - Emeryt, trzynastą emeryturę oddaj