91
26.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Christom - Glosujcie na dude w 2 turze. O to prosza patrioci!
(2020.06.26)
Aktualnie przekop, jakieś parę lat dziesiątek temu elektrownia w Żarnowcu. .. Obietnice i cała retoryka takie same. .. Będzie przepięknie, wtedy dla Żarnowca i okolic, teraz dla Elbląga. .. JAKI JEŁOP SIĘ DA NA TO NABRAĆ???
MartinaHill (2020.06.26)
duda, duda, to ci się nie uda!!!
DUDOWAMINUS500 (2020.06.26)

info

6  
  13
Nigdy w życiu. Starczy tego syfu i bagna. Polske zasłużył już wystarczająco. Niby dał 500 + A ceny podniósł. Ja pracuje po 300h miesięcznie A taka pani co się 4 x popuszczala dostaje więcej dodatków za swoją robotę niż ja wypłaty. Dziękujemy- trzeba widzieć kiedy ze sceny zejść. Jakie ludzie taki prezydent. Wiadomo że mniej jest mądrych ludzi to normalne. Najlepiej tworzyć i plodzic z 500 plus chołote która będzie pusto bezmyślnie głosować. Normalne. Ale ludzie się ockną w końcu A mohery umierają więc w końcu będzie normalnie. Do niedzieli tepe dzidy
Dzida (2020.06.27)
Chcemy przekopu
(2020.06.27)

info

13  
  3
@Dzida - Komuchy niech odejda i z czasem bedzie dobrze. panie z lekkim podejsciem do rodzenia dzieci i wychowania powinny zeby dostac kase pracowac. one beda biedowac na stare lata. Dzieci odejda a one na bruk. Jestem za.
(2020.06.27)
Komuchow wygonic. przekop to jedyna szansa dla elblaga.
(2020.06.27)
@Christom - Naprzod chyba wschod. Skad ten pan jest?kto jest jego mocodawca? Kto go finansuje ?wiadomo
(2020.06.27)
Niech pomoga nam wywalic komune z elblaga z korzeniami.
(2020.06.27)
@emeryt Elblag - Emeryt, trzynastą emeryturę oddaj
bart27 (2020.06.29)